12/2/13

Strong pink - sneak peeks * Mocny róż - zapowiedź nowości

 
Ok, I'm not sure if "strong" is correct for "pink" BUT You have to agree that this pink is so strong ;) I just get mist in this color... I'm not sure what to think about it but I hope that You like it! AND You can find there new stamp design! YES! These feathers will be available soon!
Musicie przyznać, że to bardzo mocny róż ;) Mgiełka we właśnie takim kolorze wpadła mi ostatnio w łapska. Nie wiem co o tym myśleć ale mam nadzieję, że Wam się podoba, tym bardziej, że widzicie na niej nowy wzór stempli!!!! TAK, te piórka będą dostępne na dniach!

Użyte produkty: Used products:
TES-191 feathers 3  

*

Macie ochotę na więcej nowości? No to hop: tekturki w kształcie domków! Konturowa wersja stempla "night sky background" oraz MASKI! Tak, w końcu! :) Tez nie mogliśmy się doczekać, ale będą, na dniach :)
 Do You want to see more new stuff? Ok, here they are! Contour version of "night sky background" stamp, house chippies and STENCILS! Yes, finally! We waited for this too! Now just few days left and they'll be available for You :)

Użyte produkty: Used products:
TEM003 little stars   TEC-032 home sweet home  TES-189 night sky background contour

 *

4 comments:

  1. Świetne "zmoczone" piórka. Kolorystycznie bardzo przypadła mi do gusty pierwsza kartka, druga równie efektowna. Pozdrawiam:)

    ReplyDelete
  2. these are stunning!! love both of these!!! *sigh*

    ReplyDelete
  3. Oh I love that strong pink and I am so excited to see the new stencils. ADORE that feather stamp and can't wait to order it, good thing I haven't had a chance to order yet! I will wait for it :)

    ReplyDelete