4/2/13

Meet new Design Team! (part 1/6)

Hi all!
Everyday from today to Thursday, twice a day (around 9:00am and 8:00pm CET), here will be bio of new 3rd Eye DT Member! :)
We have 6 new wonderful and talented persons on the team!
Please welcome them warmly!
 Witajcie!
Od dziś do czwartku - dwa razy dziennie (o 9:00 i 20:00 polskiego czasu) - będą pojawiały się posty zawierające parę słów o osobach, które dołączyły do zespołu 3rd Eye!
 Dołączyło do nas sześć wspaniałych
i utalentowanych osób!
Przywitajcie je ciepło! :)


Meet Dorota: * Poznajcie Dorotę:
new Member of our DT * nową osobę w DT 3rd Eye 


Mam na imię Dorota, mieszkam we Wrocławiu z mężem, synkiem i malutką córeczką. W dzieciństwie chciałam zostać malarką, ale okazało się, że nie jestem zbyt utalentowana, więc zaczęłam zajmować się szydełkowaniem. Scrapbooking odkryłam w 2011 roku. Najczęściej robię przedmioty użytkowe - notesy, kartki, choć zdarza mi się też popełnić coś całkiem bezużytecznego. Lubię recykling i eksperymenty z mediami. Oprócz rękodzieła interesuję się współczesną poezją, gotowaniem i wspinaczką.

My name is Dorota and I live in Wrocław with my husband, my son and my little daughter. When I was I child, I dreamed about being a painter, but soon it turned out that i'm not very talented... I become interested in crochet, but in 2011 I discovered scrapbooking. I do most often some useful things like notebooks or greeting cards, but sometimes I create something totally useless, just for fun. I like recycled materials and mixed-media. Besides crafts, I enjoy reading poetry, cooking and climbing.

4 comments:

  1. Brawo! :) Super wybór :)

    ReplyDelete
  2. Dorotko, gratuluje!!!!! Super. Czekam na Twoje inspiracje :)

    ReplyDelete
  3. Welcome! Can't wait to see your inspiration.

    ReplyDelete