12/10/12

#3 Challenge: Sketch

Hello! * Witajcie!
Time for new 3rd Eye challenge! * Czas na nowe wyzwanie 3rd Eye!
This time we have a sketch for You! * Tym razem mamy dla Was mapkę:


Do You like it? Great! Now go scrappin' and back to InLinkz below to enter Your fabulous work :)
Podoba Ci się? Świetnie! Wróć do nas z wspaniała pracą i zgłoś ją poniżej w InLinkz:)

There are only three rules:
- use 3rd Eye stamp (stamp must be easily visible)
- make LO, card or other project with our sketch (created by Drycha)
- in place of Your work publication (blog/forum) add this challenge sketch with hyperlink to this post.
Są tylko trzy zasady:
- użyj stempla 3rd Eye (musi być dobrze widoczny)
- stwórz scrapa, kartkę lub inny projekt na bazie naszej mapki (wymyślonej przez Drychę)
- w miejscu opublikowania swojej pracy (blog/forum) zamieść podlinkowaną do tej notki mapkę z tego wyzwania :)

Macie czas do 8. stycznia 2013 (godz. 23:59 polskiego czasu), parę dni później wyłonimy zwycięzcę, który otrzyma parę stempli z naszej oferty;)
We're waiting for you til' 8th January 2013 (23:59 CET), few days after that we announce winner of pair of 3rd Eye stamps ;)



 

 
*
That's my interpretation of sketch. I created LO with my mean grim cat Alma. I swear I heard "meaoow off" when I toke these pictures...
In background You can see irregular stamping with TES-059 stripes:
Poniżej moja interpretacja mapki. Zrobiłam scrapa z mo złośliwą mroczną kotą Almą:
W tle znajdziecie nieregularne stemplowanie z paskami TES-059 stripes:


I used TES-067 funky flowers here. Originally that design is set of 3 flowers... but they created in this way that You can make more types of flowers! Just take a look at below picture - I made 5 different flowers using 3 stamps. And You can create more! For example make small flower frame using biggest flower from set and cut out center:
Kwiaty to TES-067 funky flowers. Stempel to zestaw trzech kwiatków ale... są one tak zaprojektowane, by móc stworzyć ich wiele więcej! :) Spójrzcie - z trzech kwiatów stworzyłam pięć! ...ale to nie koniec możliwości :) Możesz stworzyć mała ramkę, stemplując największym kwiatkiem i wycinając środek:


I added some glossy dots on flowers to make them not completely flat:
Kwiaty dostały błyszczące kropeczki, trochę je tym uwypukliłam:


 

Hope You like my interpretation!  
I can't wait to see Yours!

Podoba Wam się moja interpretacja?  
Nie mogę się doczekać, aż zobaczę Twoją!

12/7/12

You are my good weather

hej
dziś chciałam pokazać Wam mój wpis do wędrującego żurnala pt: "pogoda". Postanowiłam wykorzystać tekst jednej z moich najulubieńszych piosenek Eleni, której słuchałam jako nastolatka. To tekst o wielkiej i nie przemijającej miłości.

Hi
Today I would like to present you my work in artjournal about the title " the weather". I used a part of my the most favourite Eleni song which I met as teenager girl. The content is about big and never-ending love.


W mojej pracy wykorzytałam najrózniejsze media ale największą frajdę sprawiło mi odbicie stempla TES-020 róża na płótnie. Stempel ten jest niezwykle uniwersalny i pasuje nie tylko do wpisów artjurnalowych ale również do kartek okolicznościowych, jako tło w scrapch czy element tagów. Zprawej strony naszego bloga znajdziecie etykiety do różnych postów. Wybierając TES-020 znajdziecie kilkanaście inspiracji stworzonych przez nasze utalentowane projektantki z wykorzystaniem tego właśnie stempla.

I unlished my creativity in mixed-media area but my favourite element of this work is TES-20 rose stamped on canvas. This stamp is very universal because perfectly fits to artjournal pages, to cards,  LO's backgrounds and also as element to tag for example. If you click in tag TES-20 on the right side of our blog you can find several fantastic inspirations with this stamp proposed by our very talented designers.




Oprócz róży użyłam dwa inne stemple. Jeden to bardzo lubiany i popularny TES-006 kardiogram a drugi w tle pracy to TES-023 łąka Meadow. Kardiogram odbiłam robiąc embossing na gorąco a łąka to akrylówka.

I used also two different stamps: TES-006 cardiogram and TES-023 Meadow. Cardiogram is stamped as hot embossing and meadow it's simply acrylic paint.

Zachęcam Was do odkrycia potencjału i możliwosci jakie drzemią w stemplach 3rd Eye. Koniecnzie zaglądajcie tu do nas bo już wkrótce wyniki wyzwania pt:mgła oraz nowe, kolejne bardzo ciekawe wyzwanie.
Do zobaczenia!
I encourage you to discover the potential collected in 3rd Eye stamps. And of course please visit us again because very soon you can find here the results of foggy challenge and new, very interesting challenge.
See you soon!


12/4/12

cogs * trybiki

{Występem w Bead Trends} chwaliłam się już jakiś czas temu na moim blogu... ale nadszedł czas na oscrapowanie tych zdjęć ;)
I showed You these photos some time ago on my blog but now I made LO with them!


W pracy użyłam między innymi stempla - trybików TES-065 cogs.
I used here stamp TES-065 cogs.

Trybiki TES-065 cogs można używać jako tło, można tuszować tylko częśc trybików dla bardziej zróżnicowanego efektu lub można pociąc stemplem na pojedyncze trybiki. Pełna dowolność :)
You can use TES-065 cogs as background stamp, You can ink only part of these for more differential effect or just cut rubber and use cogs one by one. Full flexibility :)



Thanks for watching!
Dziękuję za uwagę!
*

12/3/12

LO with Marta * scrap z Martą

Hi to everyone!
For the challenge I wanted to work with TES-034 Marta. I love her, 'cause she reminds me of my daughter. She is sweet but very determined! She can be quite hot-headed, too. I think that she will be a good leader when she is older.

Witajcie wszyscy!
Na mgliste wyzwanie stworzyłam scrapa z Marthą (TES-034 Marta). Uwielbiam ją, bo przypomina mi moją córkę. Jest słodka ale rezolutna! Myślę, że kiedyś będzie dobrym liderem.


For the background I did some whitewash, masking and misting. Then I stamped TES-034 Marta to the background as well as to the canvas. I added some patterned paper as well as some embellishments and of course some roses for my girl!
Do zrobienia tła użyłam techniki wybielania, maskowania oraz mgiełek. Postemplowałam z pomocą TES-034 Marta zarówno w tle jak i na kawałku płótna. Później dodałam tylko trochę papieru do scrapbookingu i ozdób.


The edges of the paper I stamped with TES-016 el bahia.
Brzegi scrapa postemplowałam za pomocą TES-016 el bahia.

Challenge!

I hope to see your work in the challenge!

Mam nadzieję, ze zobaczę Wasze prace w wyzwaniu!

12/2/12

Dreamin' * Rozmarzenie

Prosz bardzo, w takich rozmarzonych różach jeszcze się nie pokazywałam.
Well, ok... You've never seen me in that dreamy cotton candy pink like these. Crazy, right?


W roli głównej gałązka TES-075 branch. Tutaj nie będę skromna - uwielbiam ją! Tak, tak, sama ją zrobiłam i sama narcystycznie ją uwielbiam. Howgh.
TES-075 branch plays a major role. I love that! Yes, today I'm a narcissist - I love my branch stamp. Howgh.
*
Bokehowe zdjęcie też musi być, a co! Oczywiście, że się mieni. Złotym pyłkiem, złotym szklanym brokatem, złotymi gwiazdkami, opalizującymi drobnymi cekinami... Szaleństwo, mówię Wam.
Of course that one sparkling! With glass glitter, gold stars, gold mist and tiny opalescent sequins. Crazy, I tell Ya.


Szaleństwo albo wata cukrowa. Tak też to można określić...
Crazy or... cotton candy...
*



Dziękuję za uwagę!
Thanks for watching!

12/1/12

Father's day canvas

This canvas I made for my husband for father’s day present. It says that “you are the best dad”. 
Ten blejtram powstał dla mojego męża jako prezent na Dzień Ojca. Napis znaczy "jesteś najlepszym tatą"


We have four kids and I think I often forget to say how good father he is. In daily life you often just take more notice about the things the other does not do. But well, he is the best!
Mamy czwórkę dzieci i myślę, że często zapominam mówić, jak dobrym ojcem jest mój mąż. Codzienność zwraca nam uwagę na wiele innych rzeczy... ale tak, on jest najlepszy!



I had the pleasure to join Finnabairs classe, and I learned so many things from her. In this canvas I used some gel medium to clue every bit and pieces together as one, bigger embellishment. That is so much fun and the best of all, this way you can use all the things you wouldn’t otherwise use!
Miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach Finnabair, dużo się od niej nauczyłam. Na tym blejtramie znajdziecie technikę z użyciem gel medium - dużo zabawy! 

For embossing I used Leaf stamp, I have to admit, that that’s my favorite one
I also stamped leaf on to clay and colored them with mists. I think they are quite nice embellishments. 
Stempel liść (TES-026 leaf") użyłam do zrobienia embossingu na gorąco. Muszę zaznaczyć, że to mój ulubiony stempel!
Poza embossingiem - liść odbiłam w glinie i zabarwiłam mgiełkami - tym sposobem stworzyłam oryginalną odzobę do mojefo scrapa.




Have great week you all!
Życzę Wam wspaniałego tygodnia!!