8/24/13

VACATION * URLOP oraz odbiory osobiste podczas Life Lift Summer Crafts w Warszawie


From 28th August (Thursday) to 15th September (Sunday) 2013. we have holiday break in the 3rd Eye.     More informations:
3rd Eye store will stay on, you will be able to view the products, comment and rate them etc. but possibility of add products to the cart and placing an order will be off. You will be abble to placing an order after the 15th September.
From 30th August to 14th September we will not be able to answer Your messages via e-mails and facebook. We'll answer asap after come back.
There's no break with new posts on the 3rd Eye blog and fanpage - welcome!
Best regards!
3rd Eye


ps: Find our retailers here:  LINK

Next part of this post is about craft events in Poland, so only in polish.
W dniach od 28. sierpnia (czwartek) do 15. września (niedziela) 2013r. nastąpi przerwa wakacyjna w 3rd Eye. Więcej informacji:

Sklep online pozostanie włączony, będzie możliwe oglądanie produktów, ocenianie i komentowanie ich. Wyłączona zostanie możliwość dodawania produktów o koszyka i złożenia zamówienia. Zamówienie będzie można złożyć po 15. września.

W dniach od 30. sierpnia do 14. września nastąpi przerwa w kontakcie z 3rd Eye (zarówno drogą e-mailową jak i przez facebook). Na wszelkie wiadomości odpowiemy po powrocie.

Na blogu oraz fanpage 3rd Eye będą się pojawiać nowe posty - zapraszamy!

Naszych dystrybutorów znajdziesz pod tym linkiem: KLIK.
*
Niestety sama się nie wybieram ale możliwe są odbiory zamówień z http://3rdEyeCraft.com/ podczas Life Lift Summer Crafts!
Złóż zamówienie najpóźniej 26.08.2013r., wybierz opcję odbioru „odbiór podczas Life Lift Summer Crafts” i nie płać za wysyłkę!
Zamówienia muszą być opłacone w dniu złożenia zamówienia tzn. najpóźniej 26.08. Zamówienie odbierzesz u Agnieszki Arnold podczas imprezy.
Life Lift Summer Crafts
31 SIERPNIA - WARSZAWA    GODZINA 11:00 – 18:00
Pracownia "Atelier Czerwona" Pasaż Wileński, ul. Targowa 66 lokal 12
*
Będziemy też w Krakowie (we wrześniu) i w Rzeszowie (październik). Wkrótce więcej informacji!

No comments:

Post a Comment