9/16/13

Craftshow: konkurs, pokaz, rabaty i inne atrakcje od 3rd Eye!

It's post about scrap event in Kraków, only in Polish this time, sorry :)

 Już 28. września odbędzie się jesienny Craftshow!
Mamy nadzieję, że odwiedzicie tłumnie stoisko 3rd Eye :) 
Z okazji imprezy przygotowałam rabaty, gratisy, odbiory osobiste, pokaz... zapraszam do lektury posta:

ODBIORY
Możliwe są odbiory zamówień z 3rdEyeCraft.com podczas Craftshow!
Złóż zamówienie najpóźniej 25.09.2013r., wybierz opcję odbioru „odbiór podczas Craftshow”.
Zamówienia muszą być opłacone w dniu złożenia zamówienia tzn. najpóźniej 25.09.2013r. Zamówienie odbierzesz na stoisku 3rd Eye podczas imprezy.
Dla osób, które złożą zamówienie z odbiorem na Craftshow mamy rabaty! :) 
kod dla rabatu 5%: Craftshow5 - dla zamówień o wartości minimum 50zł
kod dla rabatu 10%: Craftshow10 - dla zamówień o wartości minimum 110zł
Promocje nie łączą się ze sobą. Rabaty nie obejmują wykupienia miejsc na warsztaty. Kod należy wpisać w odpowiednim okienku w koszyku podczas składania zamówienia na 3rdEyeCraft.com
W związku z urlopem producenta naszych stempli i tekturek możliwe są braki magazynowe tych produktów - w przypadku braku konkretnych zamówionych wzorów będziemy się kontaktować mailowo. Wszystkie wzory w nieograniczonej ilości będą dostępne ponownie od początku października. Złożenie zamówienia z odbiorem na Craftshow gwarantuje dostępność wszystkich zamówionych wzorów badzików (nie licząc zestawów limitowanych)- ilość wzorów na zlocie będzie ograniczona.

PROMOCJE


KONKURS
Zapraszamy na konkurs na najpiękniejszą/najbardziej pomysłową/najbardziej oryginalną kartkę.

Do wygrania bony oraz zniżki na produkty 3rd Eye!
Prace zbierane są na stoisku 3rd Eye podczas imprezy,  parę dni po imprezie na blogu oraz fanpage 3rd Eye pojawią się zdjęcia kartek, na które będzie można głosować. Po określonej dacie -spośród kartek o największej liczbie głosów- wyłonimy zwycięzców.

Kartki nie będą oddawane autor(k)om. Autorki zgadzają się na publikacje zdjęć kartek oraz swoich pseudonimów LUB imienia i nazwiska w internecie (blog, fanpage 3rd Eye itp.). 
Kartki zostaną przekazane na cel charytatywny
 wszystkie zostaną przesłane do osób koordynujących wystawianie aukcjach oraz sprzedaż na targach, z której przychód zostanie przekazany na leczenie Alicji Kosmali.
Alicja to 4,5-letnia dziewczynka, która choruje na nowotwór złośliwy neuroblastomę. Jedyną szansą na powrót Alicji do pełnego zdrowia jest kontynuacja leczenia w Klinice w Greifswald (Niemcy), koszt którego lekarze wyceniają na 120 tys. euro. Więcej informacji na blogu Alicji lub w wydarzeniu na facebooku.

W związku z oddaniem kartek na cel charytatywny najlepiej, by były one jak najbardziej uniwersalne (aby łatwiej się sprzedały), najlepsze będą kartki bez żadnych napisów lub np. kartki bożonarodzeniowe, jako że to jedna z najgorętszych (pod względem kupowania kartek) części roku, która powoli już się zbliża :)


GRATISY
 Dla osób, które jako pierwsze odwiedzą nasze stoisko i kupią produkty o wartości powyżej 40zł mamy upominki :) Zapraszamy!

CANDY
<<<<< 3rd Eye jest sponsorem zestawu badzików samoprzylepnych, który można wygrać w candy organizowanym przez Craftshow. Więcej informacji na blogu imprezy >>>

POKAZ
W godzinach 11:30 - 12:30 na stoisku 3rd Eye odbędzie się pokaz ozdabiania tekturek / chipboardów.
  
 WARSZTATY
 Pod patronatem 3rd Eye oraz 13@rts odbędą sie warsztaty mixedmediowe:
Mediowy Maraton Warsztatowy „Po dwóch stronach lustra”

z Drychą i Ayeedą
>>><<< 
W trakcie maratonu warsztatowego odbędą się dwa połączone ze sobą kursy tworzenia prac na płótnie z wykorzystaniem technik mixed media. Najpierw na kursie Ayeedy stworzymy teksturową pracę w pastelowych barwach, bardzo mediową, ale wciąż delikatną.
Potem przejdziemy „Na drugą stronę lustra" i pod okiem Drychy stworzymy dla naszego zdjęcia zupełnie inną oprawę, będą dominowały mocne, ciemne kolory i oczywiście media.
Podczas kursu uczestnicy stworzą dwie prace ze zdjęciem na blejtramie, dowiedzą się do czego służą różnorodne media, jakie są techniki ich stosowania, dowiedzą się jak stworzyć teksturowe, wielowarstwowe tło przy użyciu różnych mediów, między innymi: farb,  past strukturalnych, gesso, mgiełek, tuszy, gel medium oraz innych dodatków, w tym papierów do scrapbookingu, mikrokulek, masek, kwiatów, stempli, tekturek i badzików.
Uczestnicy wykonają taką część pracy, jaką zdołają w przeznaczonym czasie, a wszystkie niewykorzystane materiały z zestawów, jak również stworzone prace są ich własnością.
Wiedza zdobyta na kursie pozwoli uczestnikom tworzyć również inne mixedmediowe projekty.
Data: Sobota, 28 września 2013
CRAFTSHOW KRAKÓW


Czas trwania ok. 3 h.
Cena warsztatu: 120,- zł./osobę
Cena obejmuje:
- wszystkie materiały niezbędne do wykonania pracy (2 blejtramy, dodatki, media do wspólnego użytku).
- dostęp do innych potrzebnych narzędzi.

Uczestnik przynosi ze sobą:
- 2 identyczne zdjęcia, najlepiej czarno-białe, portretowe, wywołane na papierze fotograficznym – matowe
(można przynieść więcej podwójnych zdjęć do wyboru, prowadzące pomogą wybrać najlepsze do tych projektów),
-  klej magic, nożyczki,
- koniecznie fartuch ochronny
- mile widziana nagrzewnica

Zapisy na warsztaty: 13arts@wp.pl
(decyduje kolejność rezerwacji i wpłat)

Do zobaczenia na Craftshow!

No comments:

Post a Comment