10/21/13

3rd Eye reveal: new stamps, flair buttons and chipboards. GIVEAWAY!

Woohoo!!! It's time for revealing new 3rd Eye products! I just love these moments!
This time I have for You something in wintery / xmas themes, something vintage, something perfect for smash & project life and many, many other projects!

Oh, to już czas na przedstawienie Wam nowych produktów 3rd Eye! Uwielbiam te momenty!
Tym razem mam dla Was coś w klimatach zimowo-świątecznych, coś vintażowego, coś do smash / projekt życie i wielu innych projektów!


From that occasion we have for You promotion and giveaway!
Z okazji premiery mamy dla Was promocję i rozdawnictwo!

PROMOTION / PROMOCJA
We have for You 10% discount for orders placed on 3rdEyeCraft.com with value more than 80pln, just write coded [ reveal ] in the basket. You have time until 23th Oct 2013, You can't combine this discount with other promotions.
Każde zamówienie złożone w sklepie 3rdEyeCraft.com powyżej 80zł dostaje rabat 10%! Po prostu wpisz kod [ reveal ] w koszyku, podczas składania zamówienia. Promocja trwa do 23.10.2013r. Rabat nie może być łączony z innymi promocjami.

GIVEAWAY / ROZDAWNICTWO

We have few badges with photos this time so that's why I want to ask You:
 tell me about Your favourite old photo! 
Pośród nowych produktów znajdziesz badziki ze starymi  fotografiami, stąd pytanie: 
jakie jest Wasze ulubione stare zdjęcie?

Rules:
1: SHARE our reveal giveaway banner on Your blog. Banner must be linked to this post.
2: Write comment to this post including story about Your fav old photo (I mean from Your's family archieve) AND link to Your blog where You shared our banner. 
3: You can write only ONE comment.
4: Giveaway ends on Halloween, we'll announce the winner on the beginning of November.

Zasady:
1: UDOSTĘPNIJ bannerek rozdawnictwa na swoim blogu.Bannerek musi być podlinkowany do tego posta.
2: Napisz komentarz zawierający link do miejsca, w którym udostępniłeś bannerek oraz opowiedz nam o Twojej ulubionej starej fotografii. (z Twojego rodzinnego archiwum)
3: Możesz napisać tylko JEDEN komentarz. 
4: Macie czas do Halloween, zwycięzcę ogłosimy na początku listopada.

For author of best description we have set of 20 badges <3
Autor najciekawszego opisu otrzyma zestaw 20 badzików <3

Zapraszamy do sklepu! :)

6 comments:

 1. http://www.cynkowepoletko.blogspot.com/
  ulubione: rodzinne- mama, tata, siostra i ja (w spacerówce jeszcze) siedzimy i wcinamy jabłka :D

  ReplyDelete
 2. http://maciejkowezacisze.blogspot.com
  Ulubione zdjęcie?... jest ich trochę... Zdjęcie dziadka przy okazji I Komunii Św. - na podwórku, na pierwszym planie bohater, a za nim jakaś ciocia która miała za zadanie trzymać rozciągnięty koc (w roli gustownego tła), nie wytrzymała napięcia chwili i wychyliła się zza kurtyny... Ile razy oglądamy album, to to zdjęcie wzbudza zawsze salwy śmiechu.

  ReplyDelete
 3. http://scrapmylife.jimdo.com/
  Love your new products! Happy to spread the word.
  I love the wedding picture of my parents - I have not done a layout yet, but I really should.

  ReplyDelete
 4. http://rybiooka.blogspot.com/
  Ta fotografia nie jest ulubioną, jest chyba najbardziej mroczną.... Zrobiona została podczas ślubu jednej z sióstr mojego Taty. Siedzę w pierwszej ławce, mam 5-6 lat za mną na pierwszym planie w pozostałych ławkach siedzą : Babcia, Dziadek, Wujek patrzą w oko obiektywu.Wszyscy już dawno nie żyją, a ja ilekroć patrzę na tę fotografię mam gęsią skórkę.....

  ReplyDelete
 5. Najcenniejszą fotografią z naszego rodzinnego albumu jest zdecydowanie portret ślubny moich rodziców. Przy młodej parze stoją rodzice z obu stron. Ujęcie jak bajki, choć to ciężkie czasy były i zdjęcie jest tylko czarno-białe. Jeden drobiazg przykuwa wzrok bardziej od pięknej, choć skromnej sukni panny młodej - to brudne gumiaki dziadka. Co robi dziadzio w gumiakach na pamiątkowym zdjęciu ślubnym? Otóż rodzinna legenda głosi, że zaradny dziadek, wzorowy gospodarz, między mszą ślubną córki, a obiadem weselnym, zdążył jeszcze sprzątnąć oborę, ale z wrażenia zapomniał już zmienić buty na galowe lakierki. ^^ Do zabawy z miłą chęcią się przyłączam i ciepłe pozdrowienia z http://zwiatremipodwiatr-ana.blogspot.com/ załączam. =)

  ReplyDelete
 6. Mam wiele ulubionych zdjęć, więc trudno wybrać jedno ... z sentymentem oglądam nieliczne zdjęcia z mojego dzieciństwa :) z moim rodzeństwem ... teraz kiedy jesteśmy dorośli i rozjechaliśmy się po świecie takie zdjęcie zrobić strasznie trudno :) Zawsze z uśmiechem oglądam także zdjęcia klasowe, oraz ze szkolnych akademii ... fajne jest jedno z pierwszych klas podstawówki stoimy wszyscy w rządku, stroje galowe i prawie wszyscy mamy dziurawe tenisówki ;) (takie były czasy)
  baner na pasku bocznym http://szydelkiemwoko.blogspot.com/

  ReplyDelete