4/2/14

Goodbye from Sanna


Hello! How lucky I am to have known someone who is so hard to say goodbye to!! And that goes both for 3rd Eye and Karolina as well as for all the girls I have been on this team with. It was (again) a lovely, lovely time and I am very grateful for being able to be a part of this team! Witajcie! Jest mi bardzo ciężko się pożegnać!! zarówno z 3rd Eye i Karoliną jak i z dziewczynami z DT. To było (kolejne) wspaniałe pół roku i jestem bardzo wdzięczna za to, że mogłam gościć w tym zespole.   Picking just one favorite product from the 3rd Eye range is really a hard task as I love all their stamps, badges, chipboard, stickers and stencils. I however ended up choosing "Elyse" for my last project. I am totally in love with this stamp - it is so versatile, beautiful and can be used for so many different projects! I found it very suitable to use "Elyse" on my last project. I am however pretty sure that you will be seeing 3rd Eye products on my future projects too - my love for them is here to stay :) !!!Wybranie tylko jednego ulubionego produktu z 3rd Eye jest bardzo trudnym zadaniem, bo uwielbiam wszystkie ich stemple, badziki, tekturki, naklejki i maski. W końcu padło na "Elyse", która gościła na moim ostatnim projekcie. Zakochałam się w tym stemplu - jest wszechstronny, piękny i może być użyty w wielu projektach! Pasował świetnie do mojego ostatniego - dzisiejszego - projektu. Jestem pewna, że produkty 3rd Eye znajdą się na moich przyszłych projektach - moja miłość do 3rd Eye się nie kończy!!! :)  
 Thank you for the wonderful time! I will miss you all terribly!!   Dziękuję za wspaniały czas! Będzie mi Was bardzo brakować!!

   Used products: Użyte produkty: TES-201 Elyse  TEM002 bouquet   chipboards TEC-015 chevron zigzag   TES-157 words Friend Happy Travel Remember Journey - smash / project life  TES-206 clocks set of 3  

1 comment:

  1. Thank you for all beautiful works and so much inspirations ! Good luck <3

    ReplyDelete